Jalgpall vs jalgpall

Jalgpall kutsutakse Ühing jalgpall, või sagedamini lihtsalt Jalgpall enamikus maailmas. Ameerikas see sõna Jalgpall viitab Ameerika jalgpallJalgpallMängijate arv 11 mängijat meeskonna kohta igal väljakul igal ajahetkel 11 mängijat meeskonna kohta igal väljakul igal ajal, sealhulgas väravavaht Mängu objekt Mängu eesmärk on koguda punkte, kandes palli vastaste puutejoonest kaugemale. (Iga sellist eksemplari nimetatakse väiksemaks muutmiseks). Ka skoorimine, lüües selle väravaposti vahele, mida nimetatakse väljaväravaks. Värava löömiseks Väljaku igas otsas on eesmärk. Mängu eesmärk on panna pall oma vastaste väravasse. Ajapiirang Neli 15-minutilist veerandit, poolajapausiga pärast teist veerandit. Mängukell peatub mängude vahel sageli. 90 minutit. Mängu iga poole jaoks - 45 minutit. Lisatakse aeg, et tasa teha kulunud aeg. Pall Väljaulatuv sfääriline kilp, mille pikkus on umbes 28 tolli (28 cm) ja ümbermõõt umbes 22 tolli (56 cm) ning selle kaal on umbes 0,875 naela. Sfääriline pall Suurliiga Rahvuslik jalgpalliliiga (NFL) Barclay Premier League (Inglismaa), La Liga (Hispaania), Bundesliga (Saksamaa), Serie A (Itaalia), Ligue 1 (Prantsusmaa) Mis see on? Ameerika jalgpall on mäng, mis hõlmab intensiivset füüsilist agressiooni mängijatega, kellel on kiirus, jõud ja plahvatusohtlikkus ning mis nõuab kiivrite ja polsterduse kandmist. Jalgpall (enamikes riikides nimetatakse seda fútboliks või jalgpalliks) on maailmas populaarseim spordiala. Mängu eesmärk on lüüa väravaid, lüües palli väravaposti taha võrku. Riigid USA, Kanada Kogu maailmas Väli Pikkus: kokku 120 meetrit (109,728 meetrit) (100 mänguväljakut (91,44 meetrit) mänguväljakut, kahe 10-jardise (9,144 meetri) otsatsooniga) Laius: 160 jalga (48,768 meetrit) Standard-> Puutejoon (pikkus): 90 m (100 jardi) kuni 120 m (130 jard); Väravajoon (laius): 45 m (50 yd) kuni 90 m (100 yd) Rahvusvahelised matšid -> Puutejoon (pikkus): 100 m (110 yd) kuni 110 m (120 yd); Väravajoon (laius): 64 m (70 yd) kuni 75 m (80 yd) Praegused maailmameistrid Kansas City pealikud Prantsusmaa Kohtunike / kohtunike arv 3–6 kohtunikku ja boksi ülevaade 3 kohtunikku Asendamine Piiramatu 3 mängijat mängu kohta Kõrgeim juhtimisorgan NFL FIFA Mängija suurus NFL-i mängija Brandon pangad 70 kg. (155 naela) oli ühel hetkel 67 kg. (149 naela) on NFL-i kõige kergem mängija alates 2010. aastast, samas kui suurim NFL-i mängija oli 162,3 kg (358 naela). Suurim tagasiminek on 122 kg (268 naela) Brandoni jakobi. mis tahes suurusega. Kaitsmisel eelistatakse kõrgemaid mängijaid Kaitsevarustus Kiivri, õla / rindkere kaitsja, jalalaba polster ja suukaitsed on õigustatult vajalikud. Sääreluugid, saapad. Suured turniirid NFL-i mängud Maailmameistrivõistlused, UEFA Meistrite Liiga, FA Cup, Copa del Rey, DFB Pokal, Coppa Italia, Coupe de France Kontakt spordiga? Jah; tehniliselt kokkupõrkesport Jah